Ойын орталығы
Жоғары лигадағы ерлер командалары арасындағы XXXV Қазақстан чемпионаты
Тұрақты біріншілік
11.11.2026 (Ср), 15:00
Арена: «Жақсы 2», СК (Щучинск)
vs.
Ойын басталмады
Ойын: 21
Барс
# |
Ойыншылар | Т.Қ. |
Бойы, см. |
Салмағы, кг. |
|---|---|---|---|---|
![]() |
13.08.2003 | 177 | 75 | |
![]() |
12.01.1999 | 191 | 82 | |
![]() |
11.07.2006 | 197 | 80 | |
![]() |
09.05.1991 | 175 | 77 | |
![]() |
22.03.2009 | 183 | 73 | |
![]() |
23.08.2005 | 195 | 85 | |
![]() |
22.01.2010 | 184 | 74 | |
![]() |
22.01.2005 | 206 | 94 | |
![]() |
14.01.1994 | 198 | 107 | |
![]() |
28.06.1996 | 180 | 77 | |
![]() |
26.12.1997 | 193 | 96 | |
![]() |
01.01.1998 | 198 | 115 | |
![]() |
30.03.2003 | 193 | 77 |
| Бапкерлер құрамы | Ұстаны |
Т.Қ. |
|---|---|---|
| Бас бапкер | 28.06.1996 | |
| Бапкер | 09.05.1991 |
Тобыл фарм - ЧелМУ
# |
Ойыншылар | Т.Қ. |
Бойы, см. |
Салмағы, кг. |
|---|---|---|---|---|
![]() |
03.01.2007 | 178 | 61 | |
![]() |
10.03.2008 | 200 | 87 | |
![]() |
19.05.2006 | 180 | 67 | |
![]() |
01.12.2006 | 175 | 72 | |
![]() |
18.02.2010 | 189 | 75 | |
![]() |
06.10.2006 | 183 | 68 | |
![]() |
06.04.2008 | 172 | 55 | |
![]() |
18.04.2008 | 193 | 84 | |
![]() |
28.07.2009 | 176 | 50 | |
![]() |
12.08.2006 | 190 | 100 | |
![]() |
22.01.2007 | 189 | 83 | |
![]() |
14.04.2008 | 198 | 87 | |
![]() |
28.03.2009 | 194 | 79 | |
![]() |
05.12.2007 | 185 | 75 | |
![]() |
07.06.2011 | 195 | 74 | |
![]() |
25.01.2011 | 203 | 85 | |
![]() |
18.08.2005 | 190 | 80 | |
![]() |
04.08.2007 | 181 | 63 | |
![]() |
25.12.2005 | 174 | 67 | |
![]() |
19.08.2008 | 182 | 64 | |
![]() |
29.08.2007 | 195 | 85 |
| Бапкерлер құрамы | Ұстаны |
Т.Қ. |
|---|---|---|
| Бас бапкер | 02.08.1977 | |
| Бапкер | 26.05.1968 |
«Жақсы 2», СК
Мемлекет: Қазақстан
Сыйымдылығы: 1200
Қала: Щучинск
Телефон: 8 (71636) 5 10 14
Мекенжай:
Сайт: zhaksi.kz
Сипаттамасы
Аренаның суреті
Маусымды салыстыру (маусымның барлық ойындары)
Жылдам салыстыру
| Барс | Жылдам салыстыру |
Тобыл фарм - ЧелМУ |
|---|---|---|
| Жеңістер | ||
| 5 | Жеңістер | 2 |
| Ұтылыстар | ||
| 0 | Ұтылыстар | 3 |
| Қатарынан жеңіс (+) / жеңіліс (-) | ||
| +5 | Қатарынан жеңіс (+) / жеңіліс (-) | +1 |
| Салған ұпайлары орта есеппен | ||
| 85.8 | Салған ұпайлары орта есеппен | 76.4 |
| Жіберіп алған ұпайлары орта есеппен | ||
| 65.4 | Жіберіп алған ұпайлары орта есеппен | 72.4 |
| + / - | ||
| +20.40 | + / - | +4.00 |
| Соңғы 5 матч | ||
| Соңғы 5 матч | ||
Команда көшбасшылары
| Барс | Команда көшбасшылары |
Тобыл фарм - ЧелМУ |
|---|---|---|
| Ұпай | ||
|
Максим Налогов
24.40
|
Ұпай |
17.20
Арсен Мзикян
|
| 2-ұпайлық, % | ||
|
Артем Парфенов
71.43
|
2-ұпайлық, % |
71.43
Тимур Валиев
|
| 3-ұпайлық, % | ||
|
Шахмурат Саткеев
40.00
|
3-ұпайлық, % |
31.82
Тимур Валиев
|
| Айып лақтырулар, % | ||
|
Максим Налогов
75.00
|
Айып лақтырулар, % |
72.41
Арсен Мзикян
|
| Доп қақшу | ||
|
Максим Налогов
9.40
|
Доп қақшу |
12.00
Арсен Мзикян
|
| Нәтижелі пастар | ||
|
Шахмурат Саткеев
7.25
|
Нәтижелі пастар |
3.80
Михаил Сыч
|
| Доптан айырылды | ||
|
Максим Налогов
3.80
|
Доптан айырылды |
5.40
Михаил Сыч
|
| Допты тартып алу | ||
|
Анатолий Алаш
2.60
|
Допты тартып алу |
3.00
Арсен Мзикян
|
| Блокшоттар | ||
|
Кирилл Лавренко
0.80
|
Блокшоттар |
1.80
Иван Ремезов
|
| Ойын уақыты | ||
|
Анатолий Алаш
36:09
|
Ойын уақыты |
36:53
Михаил Сыч
|
| Тиімділік | ||
|
Максим Налогов
27.60
|
Тиімділік |
26.40
Арсен Мзикян
|
Командалар статистикасы
| Барс | Командалар статистикасы |
Тобыл фарм - ЧелМУ |
|---|---|---|
| Ойындар | ||
| 5 | Ойындар | 5 |
| Ұпай | ||
| 85.80 | Ұпай | 76.40 |
| 2-ұпайлық, % | ||
| 59.11 | 2-ұпайлық, % | 50.41 |
| 3-ұпайлық, % | ||
| 31.58 | 3-ұпайлық, % | 25.26 |
| Айып лақтырулар | ||
| 57.69 | Айып лақтырулар, % | 60.38 |
| Доп қақшу | ||
| 43.40 | Доп қақшу | 48.80 |
| Нәтижелі пастар | ||
| 17.80 | Нәтижелі пастар | 14.40 |
| Доптан айырылды | ||
| 12.60 | Доптан айырылды | 26.00 |
| Допты тартып алу | ||
| 9.40 | Допты тартып алу | 13.80 |
| Блокшоттар | ||
| 2.20 | Блокшоттар | 5.00 |
| Тиімділік | ||
| 103.40 | Тиімділік | 86.40 |
Ағымдағы ойын алдында бір-бірімен салыстыру (бетпе-бет кездесу).
Барлық маусымдар (2014/15)
| Барс | Барлық маусымдар (2014/15) |
Тобыл фарм - ЧелМУ |
|---|---|---|
| Ж / Ұ | ||
| 17/0 | Ж / Ұ | 0/17 |
| +/- | ||
| +23.94 | +/- | -23.94 |
| Соңғы 10 матч | ||
| 10/0 | Соңғы 10 матч | 0/10 |
| Өткен жеңіс | ||
| 24.10.2025 98:66 |
Өткен жеңіс | |
| Ең үлкен Жеңіс | ||
| 09.11.2024 97:41 (+56) |
Ең үлкен Жеңіс | |
Команда көшбасшылары
| Барс | Команда көшбасшылары |
Тобыл фарм - ЧелМУ |
|---|---|---|
| Ұпай | ||
| Ұпай | ||
| 2-ұпайлық, % | ||
| 2-ұпайлық, % | ||
| 3-ұпайлық, % | ||
| 3-ұпайлық, % | ||
| Айып лақтырулар, % | ||
| Айып лақтырулар, % | ||
| Доп қақшу | ||
| Доп қақшу | ||
| Нәтижелі пастар | ||
| Нәтижелі пастар | ||
| Доптан айырылды | ||
| Доптан айырылды | ||
| Допты тартып алу | ||
| Допты тартып алу | ||
| Блокшоттар | ||
| Блокшоттар | ||
| Ойын уақыты | ||
| Ойын уақыты | ||
| Тиімділік | ||
| Тиімділік | ||
Командалар статистикасы
| Барс | Ағымдағы маусым |
Тобыл фарм - ЧелМУ |
|---|---|---|
| Ж / Ұ | ||
| 0/0 | Ж / Ұ | 0/0 |
| Ұпай | ||
| Ұпай | ||
| 2-ұпайлық, % | ||
| 2-ұпайлық, % | ||
| 3-ұпайлық, % | ||
| 3-ұпайлық, % | ||
| Айып лақтырулар, % | ||
| Айып лақтырулар, % | ||
| Доп қақшу | ||
| Доп қақшу | ||
| Нәтижелі пастар | ||
| Нәтижелі пастар | ||
| Допты тартып алу | ||
| Допты тартып алу | ||
| Доптан айырылды | ||
| Доптан айырылды | ||
| Фолдар | ||
| Фолдар | ||
| Тиімділік | ||
| Тиімділік | ||
Толық кездесу тарихы
Дата, Кезең |
Арена |
Иелері | Есеп | Қонақтар |
|---|---|---|---|---|
| 24.10.2025, Жм Тұрақты біріншілік |
Петропавл
![]() |
98:66 |
![]() Қостанай
|
|
| 22.10.2025, Ср Тұрақты біріншілік |
Петропавл
![]() |
82:51 |
![]() Қостанай
|
|
| 05.03.2025, Ср Тұрақты біріншілік |
«Жақсы 2», СК |
Петропавл
![]() |
72:52 |
![]() Қостанай
|
| 30.01.2025, Бс Тұрақты біріншілік |
«Жақсы 2», СК |
Петропавл
![]() |
79:57 |
![]() Қостанай
|
| 14.12.2024, Сн Тұрақты біріншілік |
«Жақсы 2», СК |
Петропавл
![]() |
92:67 |
![]() Қостанай
|
| 09.11.2024, Сн Тұрақты біріншілік |
«Жақсы 2», СК |
Петропавл
![]() |
97:41 |
![]() Қостанай
|
| 15.10.2024, Сс Тұрақты біріншілік |
«Жақсы 2», СК |
Петропавл
![]() |
78:63 |
![]() Қостанай
|
| 08.04.2024, Дс Тұрақты біріншілік |
«Жақсы 2», СК |
Петропавл
![]() |
81:73 |
![]() Қостанай
|
| 14.12.2023, Бс Тұрақты біріншілік |
«Жақсы 2», СК |
Қостанай
![]() |
55:73 |
![]() Петропавл
|
| 11.12.2023, Дс Тұрақты біріншілік |
«Жақсы 2», СК |
Петропавл
![]() |
89:71 |
![]() Қостанай
|
| 12.10.2023, Бс Тұрақты біріншілік |
«Жақсы 2», СК |
Петропавл
![]() |
74:67 |
![]() Қостанай
|
| 18.03.2023, Сн Тұрақты біріншілік |
AIROM ARENA |
Қостанай
![]() |
66:82 |
![]() Петропавл
|
| 19.02.2023, Жс Тұрақты біріншілік |
"Достық" ӘСК |
Қостанай
![]() |
73:86 |
![]() Петропавл
|
| 09.12.2022, Жм Тұрақты біріншілік |
AIROM ARENA |
Қостанай
![]() |
59:92 |
![]() Петропавл
|
| 11.04.2022, Дс Тұрақты біріншілік |
«Жақсы 2», СК |
Петропавл
![]() |
85:44 |
![]() Қостанай
|
| 15.11.2021, Дс Тұрақты біріншілік |
«Жақсы 2», СК |
Петропавл
![]() |
93:65 |
![]() Қостанай
|
| 20.10.2021, Ср Тұрақты біріншілік |
«Жақсы 2», СК |
Петропавл
![]() |
99:75 |
![]() Қостанай
|



